מהו
המתכון המנצח
לסרט תדמיתי
או שיווקי מושלם?

ובכן, מעבר לעובדה שלהצלחה לא תמיד יש מתכון... סביר להניח שרבים יציינו את המרכיבים הבאים כחיוניים לביצוע סרט תדמית או סרטון פרסומת איכותי: קריאייטיב פורץ דרך, ליהוק מדויק, בימוי חכם, צילום מתקדם ועבודת פוסט מעולה.

האם המרכיבים האלה אכן חשובים? אין ספק. אולם הם רק חלק מסוים בפאזל, או אם לדייק - החלק האחרון בעשייה שבו מיושם ומבוצע הסרטון ברמה הטכנית. כדי שהסרט ישיג את המטרות שלשמן השקיע הלקוח עשרות אלפי שקלים (ולא אחת הרבה יותר מכך) נדרשים תכנון מוקדם, היכרות מקיפה עם הארגון, העסק או המותג, דיוק קהלי המטרה וחשיבה מעמיקה אודות המסרים שיועברו בכל חלק בסרט.

או אם לקרוא לזה במילה אחת: אסטרטגיה.

היי, אנחנו GO והתפקיד שלנו הוא לתכנן עבורך את הסרט השיווקי, הפרסומי או התדמיתי הבאים. לתפיסתנו, שם המשחק הוא לפני הכל אפקטיביות. בחירה של שחקנים מעולים, לוקיישן מדליק, בימוי דרמטי או מפתיע, תאורה וסאונד נהדרים - כל אלה הם כלים (סופר חשובים!) בדרך להשגת המטרה: ריגוש הצופה, שינוי תודעה והנעה לפעולה. אם כל המרכיבים הללו יתקיימו בסרט בלי אסטרטגיה מנצחת, נספק לצופה כמה דקות של הנאה ו... כאן זה ייעצר.

כדי להשפיע על הצופה אנחנו מוסיפים לפני כל אלה תהליך מסודר ומעמיק של תכנון, המבטיח לנו כי הסרט יגע בו בדיוק בנקודות החשובות.

אסטרטגיה...
וידאו...
GO!

במילים פשוטות: ביצוע מצוין יוצר סרט מצוין. תכנון אסטרטגי יוצר סרט שעובד מצוין

בשבילנו, סרט טוב הוא כל הסיפור

פנחס

אסטרטג וידיאו ותדמית

כמו בית יפה, גם סרט טוב חייב ’תכנית אדריכלית’ - אסטרטגיה מדויקת שתהיה הבסיס לבניית הסרט. עבורי, הכנת מפת הדרכים שמעניקה משמעות ועומק למוסד או לעסק היא לא פחות משליחות

אסתי

תסריטאית
ובימאית

לראות כיצד ה’מטרות’ וה’תכניות’ מתעוררות לחיים, לצקת אופי ייחודי לכל דמות ולבחור את האלמנט הקטן שיופיע למשך שנייה וחצי אבל יישאר בלבו של הצופה שנים - זה מה שמרגש אותי!

למעלה